tel. +48 667 571 900 

Co wolisz drzewo pieniędzy czy kilkaset liści co miesiąc?

Drogi czytelniku czy wiesz, że tylko 2% pracowników w Polsce dostaje wypłaty tygodniowe a pozostali dostają wypłaty raz na miesiąc? To jeśli średnio przez 40 lat swojego życia funkcjonujemy na podstawie wypłat raz na miesiąc, to kiedy już nie będziemy pracować i będziemy mieli dużo wolnego czasu czy będziemy potrafili zarządzać pieniędzmi wypłaconymi nam tylko raz z prywatnej emerytury?

Dzisiaj sprzedajesz swój czas za określone wynagrodzenie i otrzymujesz za to konkretną kwotę pieniędzy na konto. Jeśli stwierdzasz, że Twój czas jest wart więcej, idziesz do szefa po podwyżkę lub szukasz miejsca, gdzie Twoje umiejętności wycenią lepiej. A jak będzie na emeryturze?

Wyobraź sobie, że masz dzisiaj możliwość podjęcia decyzji ile będziesz dostawał pieniędzy za 10 lat od swojego pracodawcy. Wyobraź sobie tą kwotę i pomyśl, co jesteś gotowy zrobić, żeby tak się wydarzyło?

Wykonaj jeden krok do Twojej bezterminowej, comiesięcznej wypłaty, kiedy już nie będziesz pracował i będziesz mógł realizować swoje marzenia. Każda kwota jest możliwa do osiągnięcia i to tylko co Cię ogranicza to czas kiedy podejmiesz decyzję. Z każdym rokiem cena będzie wyższa za tą samą kwotę pieniędzy.

Co Cię powstrzymuje? Dlaczego nie możesz podjąć tej decyzji już dzisiaj i dzięki temu płacić jak najmniej?

Wystarczy sms, mail lub znaki dymne (uważaj na wiatry bo mogą do mnie nie dotrzeć) żeby się spotkać i porozmawiać o tym jak ten temat raz na zawsze zamknąć i skupiając się na działaniach tu i teraz móc spać spokojnie.

Pozostałe artykuły

Koniec straszenia czas działać

Dotarła pewnie do Ciebie informacja, że na emeryturze możesz liczyć na wypłatę na poziomie 30% aktualnego wynagrodzenia. Jednak czy wiesz…
CZYTAJ

Młodzi mają fantazję i zbierają na mieszkanie, a państwo daje 14 409 zł.

Czy dotarła do Ciebie, drogi czytelniku, informacja, że zakup mieszkania wiąże się nawet z 20% wkładem własnym? Obecnie ceny mieszkań…
CZYTAJ

Narodziny dziecka radość i troska o jego przyszłość.

Czy dotarła do Ciebie, drogi czytelniku informacja, że zaoferowanie swojemu dziecku spokojnego rozwoju od kołyski po magisterkę, będzie wymagało od…
CZYTAJ

#1 Mam dla Ciebie paletę kolorów a Ty wybierz swój – dzisiaj kolor czerwony

https://www.youtube.com/watch?v=hEb8El6ugSI
CZYTAJ